TeaHome — ми найкращий інтернет магазин чаю та спецій в Україні!

А наші клієнти – найкращі поціновувачі смачного та ароматного чаю, і в цьому ми знайшли один одного. Чайні церемонії зі справжнім китайським чаєм тепер для нас стали набагато ближчими. Адже тепер для цього не треба їхати далеко до піднебесної. Порадувати себе смачним зеленим чаєм або пуером, що бадьорить, у затишній домашній обстановці, тепер може кожен охочий у будь-який час. Чай - ідеальний спосіб починати кожен ранок і, при належному зануренні в чайну тему, завершити насичений і важкий день розслаблюючим теплим напоєм.
Ми в Teahome дуже любимо свою справу і ставимося дуже скрупульозно до вибору постачальників. А також перевіряємо якість товару перед тим як продати його нашому клієнту.
Наша мета - не побудувати велику бездушну чайну компанію, яка зацікавлена ​​тільки в отриманні прибутку. Ми займаємося улюбленою справою для себе і хочемо поділитися цією справою з Вами, розділити приємні моменти попиваючи смачний китайський чай у себе вдома. Розділити приємні моменти життя за чашкою гарячого чаю. Ми хочемо, щоб кожен хто ще не пробував хороший якісний чай - зробив це якнайшвидше. Повірте, коли Ви підберете для себе китайський чай, який підходить вам до смаку, то ви вже не зможете повернутися до стандартного чаю в пакетиках.
Для наших постійних покупців у нас є гнучка система знижок. Як накопичувальна система, так і різні сертифікати та купони на знижки. Багато клієнтів рекомендують нас своїм знайомим, які, у свою чергу, стають також нашими постійними клієнтами. Спробуйте і Ви – не пошкодуєте!