Кількість
|
Вартість
|
||
|
ЧАЙНІ БРУНЬКИ (Я БАО)
Мрієте про прекрасне самопочуття, хочете завжди бути активними, підтримувати тіло та дух у тонусі, і при цьому мати струнку привабливу фігуру без зайвої ваги? Тоді ви знайшли те, що шукали! Чайні бруньки Я БАО мають загальнозміцнюючий ефект за рахунок позитивного впливу на функціонування ШКТ та виведення шлаків з організму, що в кінцевому підсумку сприяє його омолодженню. До того ж китайські медики поряд з виробником стверджують, що цей дивовижний натуральний напій не проходить термічної, хімічної тощо обробки, не містить штучних шкідливих добавок, тому немає жодних підстав сумніватися в його неймовірній користі та екологічній чистоті. І це лише початок! Бажаєте дізнатися більше? Тоді пропонуємо гайд від фахівця.
Білий Пуер (Puer Yabao)
Незважаючи на те, що Я БАО відноситься до різновидів чаю, він є по суті унікальним і особливим, тому не має нічого спільного з традиційним смаком звичних нам напоїв. Чайні бруньки мають ще одну назву — бруньки Пуера — оскільки їх знімають з тих же чайних кущів, з яких заготовляється чай під назвою «Пуер». Дивно, але, незважаючи на те, що обидва продукти збирають з однієї й тієї ж рослини, ці два напої — з листя і бруньок — радикально відрізняються і за ароматом, і за смаком, і за кольором.
Особливість смаку та чудодійних властивостей чайних бруньок приховується в їхньому походженні, а також у способі збирання та заготівлі. Їх збирають ніжні руки китайських збирачок у тропічних лісах провінції Юньнань. Тонкий аромат містить у собі подих весни в соках молодих дикорослих пагонів. Саме цієї пори, навесні, знімають дозрілі бруньки, які потім природним способом висушують на сонці без додаткової термічної обробки. Уся сила тропіків зберігається у натуральному напої з чайних бруньок. І його не треба ні з чим порівнювати. Потрібно просто «вникнути» в особливий смак і віддатися насолоді від емоцій.
Чай із бруньок досить рідкісний різновид напою. Це зумовлено специфічними місцями його зростання, а також досить обмеженими площами плантацій. У цьому полягає секрет його особливості. У першому знайомстві не поспішайте приступати до заварювання. Відкрийте упаковку і спочатку глибоко вдихніть цей надзвичайно ніжний аромат, прозорий і легкий, як весняне повітря. Запам'ятайте його… Тепер можна приступати до заварювання. Для однієї порції – на гайвань (чжун), спеціальну китайську чашу для заварки – достатньо 5-7 г бруньок Я БАО. Чай також не втратить своїх цінних якостей після заварювання в скляному посуді або чайнику з ісинської глини. Не чекайте насиченого кольору заварки, він буде практично прозорий, але який аромат! Насолоджуйтеся ним сповна перед першим ковтком, постарайтеся його «розкуштувати» і зрозуміти. Приготуйтеся до насолоди від ледь солодкого приємного присмаку, затримайте напій на язиці, прислухайтеся до романтичного присмаку.
Знавці чаю «Пуер» не заперечуватимуть, що в нього дуже специфічний терпкий насичений, глибокий смак, такий ось «чоловічий» і навіть трохи грубий. Але бруньки з того ж чайного дерева дають зовсім нові протилежні смакові відчуття, зовсім інший ніжний смак і аромат. Навіть на дотик ці продукти не мають нічого спільного. Спробуйте розім'яти пальцями спочатку листя чаю, а потім бруньки. Відчуйте різницю між сухим листям і приємною м'якою пружністю чайних бруньок. Запевняю, що ви отримаєте першу насолоду навіть від тактильних відчуттів, які буквально гіпнотизують та зачаровують!
Достойно оцінити всі переваги чудового напою можуть справжні гурмани. Тому китайські поціновувачі чайної церемонії відчувають до нього деяке трепетне ставлення. Зробіть собі приємний подарунок, приєднуйтесь до цього свята ніжності, яке може тривати дуже довго. Адже чайні бруньки можна заварювати до семи разів, причому з кожною заваркою букет відчуттів розкривається ще сильніше!